SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
31 494 052 Kč
(125 976 Kč / m²)
Prodej
3+1
250 m²
Tas-Sliema

místnosti3+1
plocha250 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New on the market for sale is this unique opportunity to acquire a 250sqm Seafront Apartment situated within one of Tower Road’s most eye-catching bui...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Tas-Sliema
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio