SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 432 371 Kč
(96 885 Kč / m²)
Prodej
2+1
118 m²
Santa Venera

místnosti2+1
plocha118 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2 bedroom Penthouse in this sought after area of Santa Venera is now up for Sale.

Sold finished including bathrooms and doors, property comprise...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Santa Venera
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio