SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 284 772 Kč
(120 873 Kč / m²)
Prodej
2+1
143 m²
In-Naxxar

místnosti2+1
plocha143 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

These brand new 2 bedroom apartments in this sought after area of San Pawl Tat-Targa are now up for Sale.

Forming part of a brand new block, properti...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

In-Naxxar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio