SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 943 879 Kč
(90 445 Kč / m²)
Prodej
3+1
121 m²
Triq Ħal Warda, Ħ'Attard

místnosti3+1
plocha121 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A selection of Apartments in this sought after area of Lija are now up for sale.

Properties comprise of an open plan kitchen/living/dining, 3 bedroo...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Triq Ħal Warda, Ħ'Attard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio