SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 511 435 Kč
(127 905 Kč / m²)
Prodej
3+1
90 m²
Vágóhíd utca, Budapest

místnosti3+1
plocha90 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

In the popular City Home residential complex in Budapest’s 9th district, we offer for sale a premium, nearly 90 m² apartment with a spacious living ro...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Vágóhíd utca, Budapest
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Maija International