Výpis nabídek
18
18
18
19 083 600 Kč
(216 859 Kč / m²)
Prodej
6 a více
88 m²
Rue du Brill, Roeser
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
88 m²
koupelny
Direct contact: Sandra LAVACRY
+352 661 310 718 /
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
96 dní
Aktualizováno:
52 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue du Brill, Roeser
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.