SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 990 425 Kč
(94 636 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Thiseos, Ύψωνας

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

3-Bedroom Luxury Penthouse (Unit 302)
The flagship residence of the development, this sprawling three-bedroom penthouse is designed for those seeking ...

Ostatní
Stáří nabídky: 85 dní
Aktualizováno: 57 dní

Lokalita

Thiseos, Ύψωνας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd