SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 130 974 Kč
(82 619 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Nefelis, Ύψωνας

místnosti1+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Modern one-bedroom apartment under construction in the desirable Ypsonas area. This well-designed property offers 50 m² of comfortable inter...

Ostatní
Stáří nabídky: 126 dní
Aktualizováno: 56 dní

Lokalita

Nefelis, Ύψωνας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PropertyFate LTD

Savvas Evangelou