SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 747 441 Kč
(92 078 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Athinon, Tremithousa

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Three Bedroom Apartment For Sale in Tremithousa, Paphos - with Title Deeds (New Build Process)The project is designed around a modern resort-style con...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Athinon, Tremithousa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home