SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 289 534 Kč
(97 194 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Athinon, Tremithousa

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two Bedroom Ground Floor Apartment For Sale in Tremithousa, Paphos - with Title Deeds (New Build Process)The project is designed around a modern resor...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Athinon, Tremithousa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home