SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 100 696 Kč
(68 009 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Karaiskaki, Σωτήρα

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Off-plan modern apartment ideally situated in Sotira. This spacious property offers a total internal space of 75 square meters, designed to ...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Karaiskaki, Σωτήρα
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home