SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
37 209 188 Kč
(185 120 Kč / m²)
Prodej
4+1
201 m²
Πύλα

místnosti4+1
plocha201 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale duplex of 201 sq.meters in Larnaka. The property offers a roof garden. Building has a lift. Extras included with the property: parking space....

Ostatní
Stáří nabídky: 236 dní
Aktualizováno: 186 dní

Lokalita

Πύλα
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Mercury Group

MERCURY GROUP