SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 324 290 Kč
(49 026 Kč / m²)
Prodej
2+1
129 m²
Chrysanthemon, Πόλις Χρυσοχούς

místnosti2+1
plocha129 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Modern two-bedroom, two-bathroom apartment in the heart of Prodromi. This off-plan property offers a generous internal space of 129.47 squar...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Chrysanthemon, Πόλις Χρυσοχούς
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home