SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 937 520 Kč
(98 536 Kč / m²)
Prodej
3+1
111 m²
28th Octovirou, Parekklisia

místnosti3+1
plocha111 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: This spacious key-ready penthouse apartment offers 111 m2 of internal living space, making it an ideal choice for families or anyone seeking...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

28th Octovirou, Parekklisia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home