SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 427 552 Kč
(120 290 Kč / m²)
Prodej
2+1
95 m²
Nission, Παραλίμνι

místnosti2+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover refined coastal living in this beautifully appointed ground-floor apartment, ideally located in the sought-after area of Protaras, only 100 m...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Nission, Παραλίμνι
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides