SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 315 147 Kč
(75 180 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
Leoforos Kappari, Παραλίμνι

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

This amazing apartment is perfectly located in the only area of Kapparis that stays open all year long and within few feet away from all amenities and...

Ostatní
Stáří nabídky: 424 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

Leoforos Kappari, Παραλίμνι
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides