SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 807 903 Kč
(87 281 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Leoforos Kappari, Παραλίμνι

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience elevated coastal living in this stunning 2-bedroom ground floor apartment. Designed for effortless indoor-outdoor living, this residence is...

Ostatní
Stáří nabídky: 415 dní
Aktualizováno: 49 dní

Lokalita

Leoforos Kappari, Παραλίμνι
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides