SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 250 580 Kč
(55 202 Kč / m²)
Prodej
2+1
77 m²
Asteron, Ορόκλινη

místnosti2+1
plocha77 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern 2-bedroom first-floor apartment for sale in Oroklini, set within a stylish new residential development of just sixteen thoughtfully designed ap...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Asteron, Ορόκλινη
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home