SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 135 010 Kč
(81 079 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Stadiou, Ορόκλινη

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a One Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace Nestled in the sought-after area of Oroklini, this contemporary residential pro...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutZabezpečeníVysoké stropyPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 34 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Stadiou, Ορόκλινη
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home