SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 297 792 Kč
(72 978 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
Gnoseon, Ορόκλινη

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a Three Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace. An impressive residential complex located in one of the most upcoming reside...

Ostatní
Stáří nabídky: 48 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Gnoseon, Ορόκλινη
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home