SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 743 565 Kč
(60 045 Kč / m²)
Prodej
2+1
79 m²
Avgerinou, Ορόκλινη

místnosti2+1
plocha79 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This Two Bedroom Apartment is located in the sought-after area of Oroklini. With a spacious internal area of 78.5 square meters, this home offers well...

Ostatní
Stáří nabídky: 48 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Avgerinou, Ορόκλινη
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home