SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 986 310 Kč
(61 715 Kč / m²)
Prodej
3+1
97 m²
Ötüken

místnosti3+1
plocha97 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

شقق في شمال قبرص في إسكيلي في مجمع يشبه الفندق في لونغ بيتش
تقع الشقق في إسكيله، شمال قبرص، في بيئة طبيعية بالقرب من الشاطئ. تعتبر إسكيله مساحة معيشة ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 120 dní

Lokalita

Ötüken
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate