SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 130 955 Kč
(201 191 Kč / m²)
Prodej
2+1
110 m²
Agiou Eleftheriou, Mouttayiaka

místnosti2+1
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury apartment living in one of the island’s most desirable areas is the ultimate dream. Located in the quaint area of Limassol, the 2 and 3 bedroom...

Ostatní
Stáří nabídky: 121 dní
Aktualizováno: 75 dní

Lokalita

Agiou Eleftheriou, Mouttayiaka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses