Výpis nabídek
26
26
26
7 557 253 Kč
(107 961 Kč / m²)
Prodej
1+1
70 m²
Lefkonoikou, Moutallos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
70 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
EXQUISITE 1-BEDROOM APARTMENT FOR SALE IN TOMBS OF THE KINGS
FEATURING COMMUNAL POOL, GYM, AND LUXURIOUS SPA
A STONE THROW AWAY FROM AMENITIES
...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
191 dní
Aktualizováno:
56 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Lefkonoikou, Moutallos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.