Výpis nabídek
10
10
10
6 324 290 Kč
(65 199 Kč / m²)
Prodej
2+1
97 m²
Φουζούλι, Moutallos
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
97 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
LUXURIOUS 2 BEDROOM APARTMENT IN THE HEART OF PAPHOS CITY – PERFECT FOR MODERN LIVING AND SMART INVESTMENT
Located in the heart of Paphos City,...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
299 dní
Aktualizováno:
53 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Φουζούλι, Moutallos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.