SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
33 518 859 Kč
(304 717 Kč / m²)
Prodej
3+1
110 m²
Λευκωσία

místnosti3+1
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Absolutely amazing spacious 2 bedroom apartment located in the sea front. Property is offering unobstructed panoramic sea view, is fully furnished and...

Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky: 243 dní
Aktualizováno: 193 dní

Lokalita

Λευκωσία
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Mercury Group

MERCURY GROUP