SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 762 917 Kč
(110 982 Kč / m²)
Prodej
3+1
115 m²
Κλέοπα Χριστοδούλου, Lempa

místnosti3+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: A modern off-plan apartment in a well-designed gated complex, located in the sought-after area of Chloraka. This spacious home offers 115 m2...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Κλέοπα Χριστοδούλου, Lempa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home