SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 501 160 Kč
(163 484 Kč / m²)
Prodej
1+1
52 m²
Rodionos Georgiadi, Λεμεσός

místnosti1+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Modern one-bedroom apartment under construction in Mesa Geitonia, offering 52 m2 of comfortable living space. This well-designed home featur...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rodionos Georgiadi, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home