SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
130 920 032 Kč
(626 412 Kč / m²)
Prodej
3+1
209 m²
Edisson, Λεμεσός

místnosti3+1
plocha209 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale is an exclusive off-plan penthouse apartment with a generous internal space of 209 m2, located in the vibrant city of Limassol. This remarkab...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Edisson, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home