SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 685 337 Kč
(101 293 Kč / m²)
Prodej
1+1
66 m²
Georgiou Athana, Λεμεσός

místnosti1+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale is a modern, under-construction apartment located on the 3rd floor of a 4-storey building with an elevator, offering both comfort and style. ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Georgiou Athana, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home