SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 975 404 Kč
(112 193 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Chrysanthou Episkopou Pafou, Λεμεσός

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: This modern, off-plan apartment offers comfortable living in one of the most sought-after areas. With 80 m2 of internal space, the home feat...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Chrysanthou Episkopou Pafou, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home