SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 622 439 Kč
(146 854 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Voustroniou, Λεμεσός

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Discover this spacious top-floor apartment currently under construction in the desirable area of Agia Fyla. With a generous internal space o...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Voustroniou, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home