SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 932 747 Kč
(133 322 Kč / m²)
Prodej
1+1
52 m²
Filotimou, Λεμεσός

místnosti1+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Modern one-bedroom apartment currently under construction in the sought-after area of Kapsalos. This apartment offers 52.45 m2 of internal s...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Filotimou, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home