SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
66 824 585 Kč
(498 691 Kč / m²)
Prodej
2+1
134 m²
28 Oktovriou, Λεμεσός

místnosti2+1
plocha134 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Modern apartment under construction in the sought-after area of Neapolis. This spacious home offers 133.75 m2 of internal space, featuring 2...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

28 Oktovriou, Λεμεσός
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home