SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 111 918 Kč
(85 158 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
Γεώργιου Γρίβα Διγενή, Konia

místnosti3+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive project offers spacious one, two, and three-bedroom apartments that welcome natural light and open to magnificent sea views. With its balanc...

Ostatní
Stáří nabídky: 201 dní
Aktualizováno: 81 dní

Lokalita

Γεώργιου Γρίβα Διγενή, Konia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses