SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 715 137 Kč
(74 223 Kč / m²)
Prodej
2+1
77 m²
Κίτι

místnosti2+1
plocha77 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a Two Bedroom Penthouse Apartment enjoying a Private Roof Terrace. Discover an exceptional off-plan residence nestled in a quiet an...

Ostatní
Stáří nabídky: 25 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Κίτι
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home