SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 929 473 Kč
(85 549 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Anexartisias, Κίτι

místnosti2+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two Bedroom Penthouse Apartment For Sale in Kiti, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)A contemporary residential complex designed for modern livi...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Anexartisias, Κίτι
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home