SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 738 197 Kč
(148 069 Kč / m²)
Prodej
Atypický
32 m²
Paphos Gardens, Kato Paphos

místnostiAtypický
plocha32 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale is this cozy studio apartment, offering 32 m2 of well-designed living space in a secure gated complex in Kato Paphos. This property is a resa...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Paphos Gardens, Kato Paphos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home