SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 408 154 Kč
(134 694 Kč / m²)
Prodej
1+1
55 m²
Ifaistou, Kato Paphos

místnosti1+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: This modern off-plan apartment offers a comfortable living space of 55 m2, perfect for singles or couples. It features one spacious bedroom ...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Ifaistou, Kato Paphos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home