SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 985 099 Kč
(113 735 Kč / m²)
Prodej
3+1
79 m²
Michael Papastylianou, Kato Paphos

místnosti3+1
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Lokalizacja: Kato Pafos, CyprOferujemy na sprzedaż luksusowe apartamenty i mezonety w nowoczesnym, wielofunkcyjnym kompleksie Onero Residences, położo...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

Michael Papastylianou, Kato Paphos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva