SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 378 604 Kč
(37 128 Kč / m²)
Prodej
2+1
91 m²
İskele

místnosti2+1
plocha91 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

.تتوفر اطلاله ساحرة للبحر
تبعد الشقة حوالي 0,5-1 كم عن شاطئ البحر اقرب مطار يبعد حوالي 0-50 كم.
مساحة الشقة 91 م². تتكون من غرفتين و حمام. يمكن استخدا...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

İskele
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi