SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 410 767 Kč
(151 787 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
Girne

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق بواجهة بحرية في مجمع مع مسبح في غيرنه إيسينتيبي
تقع غيرنه في الجزء الشمالي من جزيرة قبرص. تعد غيرنه واحدة من أكثر المدن تطورًا في الجزيرة اليوم وه...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 488 dní
Aktualizováno: 487 dní

Lokalita

Girne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate