SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 920 965 Kč
(54 605 Kč / m²)
Prodej
4+1
200 m²
Karşıyaka Sokak, Girne

místnosti4+1
plocha200 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Karşıyaka, also known as Vasileia, a picturesque village approximately 20 kilometers west of Girne in Northern Cy...

Ostatní
Stáří nabídky: 394 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Karşıyaka Sokak, Girne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed