SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 472 807 Kč
(105 246 Kč / m²)
Prodej
1+1
52 m²
Agion Pente, Γεροσκήπου

místnosti1+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale is an off-plan apartment in Geroskipou, offering modern design and comfortable living. This property features 52 m2 of internal space and is ...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Agion Pente, Γεροσκήπου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home