SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 007 690 Kč
(65 700 Kč / m²)
Prodej
1+1
61 m²
Antrea Zakou, Γεροσκήπου

místnosti1+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

An exclusive collection of 24 beautifully designed units, featuring 1 or 2-bedroom apartments. Each unit is crafted meticulously, ensuring a blend of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 348 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

Antrea Zakou, Γεροσκήπου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses