SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 453 677 Kč
(211 079 Kč / m²)
Prodej
1+1
59 m²
Voiotias, Germasogeia

místnosti1+1
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Modern off-plan apartment located in the desirable area of Potamos Germasogeia. This property offers an internal space of 59.25 m2 and featu...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Voiotias, Germasogeia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home