SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
40 094 751 Kč
(205 614 Kč / m²)
Prodej
3+1
195 m²
Vrisiidos, Germasogeia

místnosti3+1
plocha195 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénAno
terasaNe

Popis

For sale 3 bedroom apartment 10 meters from the sea and offers unobstructed sea views. Excellent location close to all amenities. The apartment is com...

Ostatní
Stáří nabídky: 345 dní
Aktualizováno: 345 dní

Lokalita

Vrisiidos, Germasogeia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses