SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
35 979 271 Kč
(204 428 Kč / m²)
Prodej
3+1
176 m²
Germasogeia

místnosti3+1
plocha176 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ideal combination of modern style and comfort. The project offers apartments with two and three bedrooms, as well as a luxury penthouse with a panoram...

Ostatní
Stáří nabídky: 340 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

Germasogeia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses