SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 856 838 Kč
(58 199 Kč / m²)
Prodej
1+1
135 m²
Gazimağusa

místnosti1+1
plocha135 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Chic Seafront Apartments in a Mixed-Use Project in Tatlısu North Cyprus
Tatlısu is a coastal town in Gazimağusa, North Cyprus, and one of the most pre...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Gazimağusa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE