SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 174 321 Kč
(89 679 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Perikleous, Δήμος Λιβαδιών

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a Two Bedroom Apartment with Large Terrace. This beautifully crafted two bedroom apartment combines modern elegance with everyday f...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Perikleous, Δήμος Λιβαδιών
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home